Czekaj...

OFERTA

Budowane rozwiązania to zarówno kompleksowe, wielomodułowe systemy spinające wszystkie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie (systemy klasy ERP), jak i aplikacje wspierające wydzielone obszary działalności lub poszczególne, samodzielne projekty.

W przypadku rozbudowanej infrastruktury informacyjnej klienta, oferujemy możliwość integracji budowanych narzędzi z już istniejącymi i tym samym pełną wymienialność oraz raportowalność danych.

W ramach współpracy mogą Państwo spodziewać się wsparcia na każdym etapie drogi prowadzącej do skutecznego wykorzystania systemu – od pomocy w pozyskaniu finansowania, poprzez optymalizację procesów w Państwa firmie, bazującą na najlepszych praktykach rynkowych, zaprojektowanie, zbudowanie, wdrożenie systemu, aż do zapewnienia hostingu, administracji oraz dalszego rozwoju projektu.

BEZPIECZEŃSTWO PROJEKTÓW

Realizacja skomplikowanych i długotrwałych projektów informatycznych niesie za sobą wiele ryzyk. W EFSAL zabezpieczamy interesy naszego klienta na szereg różnych sposobów, m.in.:

W projekcie zawsze bierze udział cały zespół - to nie tylko intensyfikacja efektów poprzez kumulację doświadczeń wielu osób, ale także zapewnienie obiegu informacji i zastępowalności.

Wszystkie zasoby projektu, a także kluczowa korespondencja, uwagi, wyniki testów i zlecenia zmian oraz dokumentacja i kluczowe pliki dostępne są dla klienta poprzez nasz własny, autorski system zarządzania projektami on-line, do którego mogą się Państwo zalogować korzystając z panelu logowania obok.

Poważnie traktujemy nasze zobowiązania i nie boimy się ponieść odpowiedzialności, także finansowej, za popełniony błąd - naszą działalność chroni m.in. polisa ubezpieczenia OC projektantów oprogramowania i programistów.

... i wiele więcej. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z nami.

LOGOWANIE


Nie pamiętasz hasła?
LOGIN
HASŁO

REALIZACJE

Projekty, które mieliśmy dotychczas przyjemność realizować były, są i będą odpowiedzią na specyficzne i indywidualne oczekiwania naszych klientów. Pomimo procesowych podobieństw charakteryzujących podmioty branży ubezpieczeniowej bierzemy pod uwagę wyjątkowość każdego z klientów – m.in. jego strukturę wewnętrzną, kształt procesów, otoczenie i wymogi prawne (np. ochrona danych osobowych), wykształconą w firmie klienta kulturę pracy jak i często także przyzwyczajenia i preferencje pracowników, którzy będą finalnymi użytkownikami rozwiązania.

W chwili obecnej skupiamy się przede wszystkim nad rozwojem naszego kluczowego projektu - systemu transakcyjnego dedykowanego kancelariom brokerskim. Elastyczny, wielomodułowy system brokerski pozwala zarówno na strukturyzację pracy brokera ubezpieczeniowego, jak i automatyzację wielu procesów i czynności, wykonywanych w toku zarówno pozyskiwania nowych klientów jak i bieżącej obsługi ubezpieczeniowej oraz szkodowej istniejących klientów.

Opcjonalnymi elementami systemu mogą być też indywidualnie projektowane narzędzia sprzedaży i obsługi produktów ubezpieczeniowych on-line. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami.