KIM JESTEŚMY

EFSAL jest firmą stanowiącą kontynuację i rozwinięcie wieloletniej działalności prowadzonej na rynku ubezpieczeniowym przez jej założyciela – Marcina Jóźwiaka.

Zrealizowane przez okres ponad 13-stu lat projekty informatyczne, wspierające działalność zakładów ubezpieczeń, brokerów oraz multiagencji były możliwe dzięki wykorzystaniu praktycznej wiedzy i doświadczenia zawodowego, zdobytych podczas kilkuletnich praktyk zawodowych założyciela w jednej z czołowych światowych korporacji brokerskich oraz w dużej, polskiej multiagencji prowadzącej sprzedaż produktów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju.


Znajomość wewnątrzfirmowych procesów sprzedaży i obsługi, słownictwa ubezpieczeniowego, produktów ubezpieczeniowych, oczekiwań klientów, sposobów komunikacji pomiędzy podmiotami rynku ubezpieczeniowego i zwykłych codziennych zadań stawianych przed pracownikami firm ubezpieczeniowych pozwalają nie tylko zaprojektować, wykonać i skutecznie wdrożyć systemy informatyczne, ale także wyprzedzając oczekiwania klienta, zaproponować rozwiązania optymalizujące procesy już na wstępnym etapie prac koncepcyjnych, co zawsze przekłada się na finalną jakość projektu.


Przyszłość EFSAL to dalszy rozwój w ramach specjalizacji ubezpieczeniowej. Naszym celem jest nieustanne doskonalenie rozwiązań dedykowanych wyłącznie tej jednej branży, dzięki czemu nasi Klienci mogą oczekiwać pełnego zrozumienia specyfiki ich działalności, potrzeb, możliwości, a co za tym idzie, sprawnej i efektywnej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu.
Zespół EFSAL

ZAŁOŻYCIEL O SOBIE

Od ponad 16 lat związany jestem zawodowo z rynkiem ubezpieczeniowym, pracując przez szereg pierwszych lat praktyki przy codziennej obsłudze klientów firmy brokerskiej. Doświadczenia te bardzo pomagają dziś w codziennej pracy, dając przewagę zrozumienia wewnętrznej specyfiki działalności firm brokerskich oraz agencyjnych, jak również wspólny język z brokerami i agentami, a co za tym idzie - biegłe i zrozumiałe tłumaczenie ich potrzeb na schematy informatyczne.

Obecnie, oprócz roli analityka i architekta oprogramowania, pozostaję wciąż zawodowo aktywnym programistą, koordynującym prace zespołu i gwarantującym osobiście końcową jakość projektu.

Po więcej szczegółów związanych z moją praktyką zawodową zapraszam także do odwiedzenia profilu zawodowego na portalu Goldenline.

Odwiedź

WYRÓŻNIAJĄCE NAS CECHY

Budowane przez nas narzędzia i systemy charakteryzuje nie tylko szereg unikalnych rozwiązań, opartych na wieloletnim, bogatym doświadczeniu we współpracy z rynkiem ubezpieczeniowym, ale także unikalne podejście do problemów i wyzwań, stojących przed naszymi klientami. Nie znamy definicji słowa "niemożliwe" - zawsze znajdzie się rozwiązanie i każdy z naszych klientów potwierdzi, że nigdy nie zostawiliśmy go samego z nierozwiązanym problemem.

ZROZUMIENIE

Jesteśmy obecni już od wielu lat na rynku ubezpieczeniowym - rozmawiamy używając tego samego języka branżowego, znamy procesy i produkty ubezpieczeniowe, a także potrzeby i problemy, z jakimi zmagają się nasi klienci. Zawsze też służymy doradztwem w zakresie aktualnie funkcjonujących na rynku rozwiązań i trendów rozwojowych.

DĄŻENIE DO PERFEKCJI

Dbamy o wysoką jakość naszych rozwiązań i nigdy nie przekładamy zysku czy oszczędności na czasie ponad zadowolenie klienta. Nasze rozwiązania objęte są wieczystą gwarancją, co znacza iż bierzemy odpowiedzialność za naszą pracę bez limitów czasowych i zawsze można liczyć na nasze wsparcie w przypadku napotkania problemu.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Zlecane projekty realizujemy wspierając naszych klientów na wszystkich etapach prac - począwszy od najwcześniejszej fazy wstępnych prac koncepcyjnych, poprzez pomoc w uzyskaniu finansowania projektu, aż po końcowe wdrożenie, szkolenia, hosting, administrację i zapewnienie możliwości późniejszego rozwijania.